Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Paula1806R. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Paula1806R. Pokaż wszystkie posty

środa, 17 lipca 2013

Stylizacja #2 : Paula1806R


Przegląd sklepów : Voile

Postanowiłam zrobić Przegląd sklepów , na pierwszy post postanowiłam wybrać sklep Voile . Ubrania i akcesoria z tego sklepu są eleganckie i kobiece . Pasują do mojego stylu , oto artykuły , które uważam , zę warto kupić :
stworzyłam do niektórych artykułów stylizacje  oto one :
1 . Stylizacja jest elegancja , utrzymywałam w niej kolory : czerń i żółć . Wybrałam do tego stroju złote dodatki . Element Voile : spódniczka
2 . Postawiłam na kolory : cziemny niebieski i biały . Dodatki są w kolorach niebieskich , beżowych i czarnych . Element Voile : kopertówka
3 . Stylizacja jest w stylu dziewczęcym . Połączyła zwiewną spódnicę z prześwitującą lekko fioletową bluzkę. Kolorystyka całaje stylizacji obejmuje kolory  : róż , fiolet i biel . Element Voile : spódnica 
4 . Kolory : czerń i biel . Stylizacja jest elegancka . Element Voile : kopertówka


Christian Louboutin Tribute

Gdy przed chwilą weszłam do starplazy , zauważyłam że doszły w końcu wczorajsze spylery od Christian Louboutin Tribute , kolekcja zaskoczyła mnie pozytywnie . Ceny wachają się między 13 a 18 sd . Buty bardzo mi się podobają , polecam je kupić, warto , torebki też są świetne , zwłaszcza ta za 14 sd . A wam jak się podoba nowa kolekcja ? Zaskoczyła was ? Pozytywnie czy negatywnie ?







wtorek, 16 lipca 2013

odwiedziny

Zauważyłam , że odbiorców mamy nie tylko w Polsce , okazało się , że mamy odbiorców także w innych krajach . Odbiorcy pochodzą także z innych krajów Europy jak i z Ameryki .

Hej

Hej , Nazywam się Paula . Piszę ten blog razem z moją koleżanka w realu Julką . Mam 12 lat . Mieszkam na Mazowszu . Mój ulubiony kolor to pudrowo różowy i kocham robić z nim stylizacje . Mam słodziusiego kotka , którego po prostu kocham , mniejsza z tym . Na stardoll jestem kilka lat ( na swoim obecnym koncie jestem nie cały rok ale wcześniej grałam na innym koncie . Jestem na poziomie 41 . Przewidziane są loterie .
Zapraszam do komentowania i czytania moich i mojej koleżanki postów 
sądzę , ze bedzie wam się miło czytało mój blog